A környezetkímélés, újrahasznosítás, az egyszer használatos tárgyak kerülése szívügyemmé vált az utóbbi időben. Pont ezért örültem meg annyira, amikor a KomforteKomforte jóvoltából kipróbálhattam a Squiz ételtasakokat. Jó hír, hogy mindamellett, hogy számunkra bevált, te is lehetsz az a szerencsés, aki kipróbálhatod! Részletek a cikk végén!
Gyermekeim számára nagy kedvenc a tasakos gyümölcspép, amelynek egyszerű az adagolása: a kupak lecsavarása után csak ki kell szívni a finom nedűt, majd visszacsavarva később is fogyasztható a maradék. Ha elfogy, mehet is a kukába az „elhasznált” tasak. Ez mindamellett, hogy nem egy környezetkímélő megoldás, még drága is. Ugyanis a gyümölcspüré mellett a csomagolást is meg kell fizetni minden egyes alkalommal. Arról már csak óvatosan teszek említést, hogy nem is biztos, hogy csakis gyümölcspüré van a tasakban és az adalékanyagok kimaradnak belőle.
A Squiz ételtasak 50 alkalommal használható, amely azt jelenti, hogy egy használat nagyjából 37 ft-ba kerül vele. A 130 ml-es űrtartalmat megtöltve könnyen kihozhatjuk a saját kedvencünket már akár 100Ft-ból, de ha kerti zöldség-gyümölccsel rendelkezünk, ez az ár tovább csökken. Természetesen kedvünkre készíthetjük el az ízletesebbnél ízletesebb pépeket: különböző folyékony italok vagy akár smootie-k is készíthetőek a tasakba. A saját (és persze gyermekünk) ízlésére szabhatjuk a nasit: kókusztejes smootie vagy csak egyszerű alma-banán püré a legkisebbeknek? Csak rajtunk áll.
Praktikus utazásokhoz, játszótérre, vagy iskolai csomagba készíteni. Nekem nagy vágyam, hogy mikor iskolások lesznek a gyermekeim ne mindig csak egyszerű vajas – felvágottas szendvicseket vigyenek az iskolába teával, hanem egészséges, finom rágcsálni- és innivalókat. Erre is jó megoldást kínál ez az ételtasak.
Mivel 50 alkalommal használható újra, nem szennyezi olyan mértékben a környezetet, mint eldobható társai. Ráadásul, ha már nem tudjuk tovább funkciója szerint használni a tasakot, a kedves kis állatokat kivághatjuk róla, hogy egy füzetborítón vagy a szekrény ajtajára ragasztva éljenek tovább. De egyébként a műanyag szelektív hulladékba is bedobható.
A különböző kedves figurák pedig még inkább megszerettetik a gyerekekkel ezeket az egészséges italokat.
Nyereményjáték

Most neked is lehetőséged van rá, hogy kipróbáld ezt a sokoldalú, környezetkímélő ételtasakot: Instagramon kövess engem: https://www.instagram.com/anyutervez/ valamint az Squiz felajánlóját, a komforte.hu-t: https://www.instagram.com/komforte.hu/
valamint kedveld a nyereményjátékra történő felhívás képét ITT,
és írd meg az ételtasak leendő kis tulajdonosának a nevét!
Ha van kedved, hívd meg egy ismerősödet is, hogy játsszon ő is velünk.
A nyereményjáték időtartama: 2018.08.06. 20.00- 2018.08.10. péntek 18.00
Sorsolás 2018.08.10. (péntek) 21.00 insta live keretében.
“Hozzátáplálási napló #12 – Újratölthető ételtasakok” bejegyzéshez ozzászólás